DÝŇOVÝ CHLÉB STREUSELDÝŇOVÝ CHLÉB STREUSEL

Je to vlastně několik let ve vytváření, ale ve skutečnosti jsem se konečně dostal k tomu, abych letos zveřejnil několik mých dýňových jídel na blogu! Jsem proto potěšen, že jsem je získal všechny, stejně jako o nich diskutoval a opravdu si přeji, aby se vám i vašim blízkým líbily všechny, dokud bude moje domácnost fungovat! Pokud vás momentálně nezajímá ledové dýňové latte a dýňové cuketové muffiny, zůstaňte naladěni na velmi jemné dýňové lahodné čokoládové bramborové sušenky!

Váš domov voní, jako je dnes dýňový koláč, všichni jsou vlastně kompletní, protože pochází z neuvěřitelné těstovinové večeře, a já vlastně rád pracuji na přípravě fantastického začátku na mé dovolené a připravuji pro vás všechny směrem k potěšení z tento rok! Věřím, že každý bude skutečně fungovat, aby si zasloužil naši dovolenou „zůstaň doma“ tak nezapomenutelnou, jak jen to bude možné, a fantastická jídla jsou ve skutečnosti obrovskou součástí těch nejlepších prázdninových zvyků!

DÝŇOVÝ CHLÉB STREUSEL

CO JE TO DÝŇOVÝ CHLÉB STREUSEL

Tento jednoduchý chléb je ve skutečnosti skvělý rychlý chléb vytvořený spolu s dýňovým pyré, příchutěmi a sladidlem, jako je cukr. Švec je ve skutečnosti máslový povlak vytvořený spolu s nahnědlým cukrem, stejně jako příchutě, které zahrnují chutný drobenkový koláč nebo dokonce kávový koláč s vysokým vrcholem prémie k bochníku dýňového chleba.

Potřebné materiály

Sbírejte vyhovující komponenty směrem ke startu:

Komponenty zcela vyschnout – Základy našeho dýňového těsta sestávajícího z všestranné mouky, prášku na vaření, sodíku na vaření a nealkoholického nápoje.
Příchuť dýňového koláče – Směs příjemných chutí, které se ve skutečnosti používají při vaření dýňového koláče. Příchutě používané v dýňovém chlebu jsou ve skutečnosti skořice, muškátový oříšek. Nové koření, mletý zázvor, hřebíček, muškátový květ nebo dokonce mletý kardamom. Stejně tak dávám přednost zahrnutí pomerančové kůry, která je nabízena ve většině supermarketových uliček s příchutí, ale to je ve skutečnosti volitelné (velmi to však doporučuji).
Dýňové pyré – Fantastická dýňová chuť, která je zdůrazněním tohoto konkrétního chleba! Konzervovaná dýně nebo dokonce vlastnoručně vyrobené dýňové pyré fungují neuvěřitelně. Libbyina konzervovaná dýně obvykle ve skutečnosti mnohem více eliminuje extra vlhkost. Pokud skutečně používáte vlastní dýňové pyré, použijte několik listů ručníků a rozbalte pyré ve velké misce. Před vařením umístěte kromě pyré také utěrky, které odvedou pár vlhkosti.

Vejce – 2 velká vejce, která mají ve skutečnosti prostorovou teplotu pro nejlepší výsledky vaření. Pokud musíte svá vejce rychle připravit, stačí je všechny umístit přímo do hrnku nebo dokonce misky s příjemným posypem.
Cukr – používám směs každého běžného krystalového cukru a také tmavě nahnědlý cukr. Jako bohatá melasa chutná v noci nahnědlý cukr mnohem lépe než hnědý cukr pro toto jídlo, ale každý z nahnědlých cukrů bude určitě fungovat neuvěřitelně! Využití kontaktu krystalového cukru zahrnuje sladkou chuť bez přehnané melasové nádhery k překonání skvělé dýňové chuti, kterou si náš tým přeje v našem chlebu!

POKYNY KROK ZA KROKEM

Vytvoření tohoto velmi vlhkého dýňového štrúdlového chleba patří k menšinovým jídlům, na které opravdu používám 2 misky, jednu na úplně vysušené složky a druhou misku na vlhké složky.

Vzhledem k tomu, že cokoli se skutečně shromáždí. Stejně jako jste připraveni na vaření, dodržujte tyto pokyny, abyste získali svůj dýňový chléb:

Předehřejte si sporák na 350ºF (175ºC) a zmenšete varnou polici směrem k uvedenému pod středem sporáku. Ale rozhodně ne vždy na nízké úrovni. Připravte si pánev na smažení 9 x 5 bochníků krytem spolu s nepřilnavým sprejem na přípravu jídla. * Lehké hliníkové pánve na vaření ve světlé barvě fungují nejlépe pro rychlý chléb. Tmavě zbarvené pánve mohou snadno zbavit chlebovou kůrku a zanechat chléb nedopečený.
Vytvořte nahnědlý cukrový streusel. Chladné máslo můžete snadno zredukovat, jak je doporučeno. Nebo dokonce máslo rozmrazit a zamíchat ho přímo do vaší rozpadající se krytiny. Až budete připraveni, uložte do lednice, dokud nebude připraven k vaření dýňového štrúdlového chleba.

Do velké mixovací nádoby vložte zcela vysušené složky sestávající z všestranné mouky, aroma dýňového koláče. Hydrogenuhličitanu sodného, ​​prášku na vaření, pomerančové kůry a sodíku. Míchejte nebo dokonce mixujte zcela vysušené složky, dokud nejsou skutečně rovnoměrně rozptýleny v mouce.
Do mixovací nádoby vložte vlhké složky skládající se z cukru, osvětlení nebo dokonce tmavě nahnědlého cukru, dýňového pyré. Rozmraženého i vychlazeného másla, vanilkové esence a vajec. Integrujte, dokud není vlhká směs skutečně měkká, stejně jako jakékoli otoky nahnědlého cukru jsou skutečně poškozeny.
Zahrňte vlhké součásti směrem k velké misce spolu se zcela vysušenými součástmi. Promíchejte směrem k integraci a poté přesuňte těsto na připravenou pánev na smažení.